velikonoce

23. března 2008 v 16:06 | runy |  doma
Tak jsem je chtěla dočista načisto rezignovat, zazdít, přehlédnout a překlopit jen a jen a pouze na svátky jara! A jak se k tomu mému nápadu postavilo jaro? Však to vidíte!

A tudíž se ani moc divit nemůžete, že nemáme žádné kopřivy, žádné bylinky s vejcem a uzeným, ale zcela netradičně - zdravé koleno. Poznáváte někteří???? Takto se vydařilo u nás a je výtečné, i když to kysané zelé je poněkud ukryto pod tím masiskem.
Ale aby to bylo krapet stylové, tak mimo žlutých narcisků, zlatého deště, fialových fialek, bílých hyacindů, čokoládových a piškotových zajíčků, vajec barvených na několik způsobů a uchovaných po několik let, náš stůl zdobí marcipánová kuřátka domácí výroby.
Pokud budete šikovní jako já a podaří se vám některé vám milé vajíčko rozbít, nezoufejte. Všechno se dá napravit a my, co jsme trošku sem tam leví a máme letité zkušenosti s nápravami našich tragédii máme navíc dar zužitkovat i ty katastrofy. Co říkáte? I takto vypadá hezky a přirozeně, třeba v nějaké jarní kytičce.
Tak si to všechno ve zdraví užijte. Příští týden jdu vítat jaro a většinou se nám to povede. Tak, sim sim, vy netrpěliví, vydržte do soboty. Pak bude hej - já si to mooooc přeju!!!!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzi zuzi | 24. března 2008 v 16:10 | Reagovat

Ty brďo, KOLENA!!!!! fakt, něco mi to říká!!! V květnu jedu k dceři, tak je vyrobím tam a už se na to těším. Já jsem celý den sama doma, a tak nic neslavím. Musím ale přiznat, že marcipánová kuřata jsou velmi legrační. Já jsem tedy lenoch, docela se stydím,že u mne se nic nekoná. Už aby bylo to hej!!! Doufám, že to přijde i ke mně!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama