tak to tu ještě nebylo

1. března 2008 v 14:28 | runy |  doma
Za všechno může vítr. Že má sílu, je známo. Nikdo se nechce o tom přesvědčit na vlastní kůži až jakou. Když se naštve, když se opře, oj, oj, i zle je.

Letos jakoby si chtěl s náma nějaký oučty vyřizovat. Proč, to teda nevím. Když zafičí i stromy padají. A proč zrovna nás musí jeden mohutně vzrostlý navštívit přes střechu, mi jasno není. Raději vítám návštěvy mezi dveřma.
A dnes???
Sedím si tak u počítače, že jen na chvilku, páč práce je jak na kostele, tak jen tak, mrknout co ve světě českém nového. Něco tůze zajímavého jsem našla, očiska nalepený na obrazovce, když tu mi klásevnice sjela na klín a za ní celý monstrum počítačový!
Normální to není, tedy aspoň u nás ne, když někdy se tu dějou věci...
Stačila jsem zaječet, páč brutální kapky mi padaly do tváře. Nechápala jsem.
Že se venku začali čerti ženit jsem nějako postřehla, ale síla větru prorazila, první moment se mi zdálo že rozbila, okno, to se sílou větru rozletělo a bralo vše co mu v cestě stálo. Kytky na okně padaly, hlína se rozsypala, do rozsypané hlíny to pěkně napršelo, no a taky ten neštěstný počitač, páč je hned za oknem, v dosahu otevřeného okenního křídla.

Snahou rychle zavřít okno jsem taky ještě nějakou tu škodu napáchala. A když jsem viděla tu hroznou spoušt na pracovním stole, věci, nad kterými týdny pracujete, po zdařilém dokončení vám do toho napadá hlina s vodou, no děs. Že jsem vodu vytírala až uprostřed pokoje mi je záhadou. Že musím přeslíkat i postele už mi záhadou není. Páč jsem všechno to mokré, uhlíněné házela na postel, opravdu nebylo kde jinde.
A v samém závěru úklidového finiše se mi podařilo vysát ručně kovanou podkovičku pro štěstí. Čeká mě preparace pytliku. Pomyslné štěstí si z domu vysávat nenechám
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Modona Modona | 3. března 2008 v 21:47 | Reagovat

No hezky :-))))

2 runy runy | Web | 3. března 2008 v 21:56 | Reagovat

Modona,

ale kdybych tam neseděla???????

3 zuzi zuzi | 4. března 2008 v 21:37 | Reagovat

Preparace pytlíku, vida - není pytlík jakopytlík! Tohle teda ti nezávidím, ale podkovičku bych taky vydolovala, co kdyby!!!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama