vítací

4. února 2008 v 1:35 | runy |  miš-maš
Vážený návštěvníku tohoto blogu. Vítám tě na mých stránkách, můžeš si odložit, posadit se, nalit si voňavého kafíčka nebo si dát něčeho ostřejšího, přikusovat k tomu co máš rád a na co máš chuť. Udělej si prostě pohodlí jak ti to vyhovuje, nehodlám tě ničím omezovat.

Jen jedno měj na paměti: Jsou to stránky které si po dlouhém váhání zřídila jedna ženská v letech.Co bude jejich obsahem - sama neví. Nemá ráda stereotyp, ale naopak změnu, neopakovatelnost, originalitu. Určitě zde bude zachycovat drobné, pomalu neznatelné a rychle zapomenutelné momenty ze svého života, možná také svůj myšlenkový pochod nad věcmi jednoduchými či složitými, své názory, poznatky. Bude to blog pro upamatování si sama sebe, ne na odiv či ohromení druhých. Takže zvaž sám, milý návštěvníku, zda seš tu naposled, nebo koukneš občas, nebo tě bude zajímat obyčejný život neobyčejné, tvrdohlavé, tiché, energické, náladové, osobité, emotivní, rozmarné, plaché, všemi mastmi mazané, ženské.
Hodně dlouhou dobu si pročítám blogy náhodné, ale jsou i ty, které navštěvuji pravidelně a ráda. Některé z vás už mám "přečtené" , znám vaše rodiny a jste mi blízcí a milí. To vy jste mi dali inspiraci proč jsem začala. Taky v tom bylo něco osobního, se ví.
Ve svých odkazech mám tedy ty "staré známé" a také nové objevy a věřím, že se sloupec trochu více natáhne. Nicméně všechny vás tímto pozdravuji a vystupuji takto ze své anonymity a vstupuji do té rozvětvené rodiny blogerů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama