Než jaro zaťuká, ťuky, ťuky ťuk...

16. února 2008 v 18:27 | runy |  miš-maš
Čekáte někdo na jaro? Schází vám? Jeho svěží vůně, kdy ji člověk nasaje a s ní taktéž její sílu, se kterou se dají i skály lámat!

Jak já bych chtěla skály lámat! Snad ještě nikdy jsem tak toužebně nečekala až zaťuká, potichoučku vejde a řekne kuk, sem tu! A vůbec nemusí čekat na to magické datum. Naco. Pokaždé mu to vyjít nemusí, někdy příchvátne, někdy se opozdí.
Já letos čekám....čekám....
Už mi posílalo SMS, že se dočkám.
Ale můžu mu věřit, když během jedné malilinkaté chvilky obdivuji čerstvě nasazené masečky a za dva kroky se mi pod nohama motají neodbytné vrány????
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 zuzi zuzi | 27. února 2008 v 20:58 | Reagovat

Taky se těším a taky bych chtěla skály lámat,jen jestli nezakopnu,než se k tomu dostanu :)

2 runy runy | 28. února 2008 v 1:11 | Reagovat

je to dobrý a bude to dobrý, už vím jak na to :-)

1

Úklid. Přeplněné police a skříně, hromady časopisů v koutě - to vše vede k překážkám energie a volá po důkladném úklidu a důsledném protřídění.

2

Čištění. Nyní jde o čištění (nejlépe vlastnoruční, protože tak spustíte vědomý proces, který současně očistí i vás) - je to mezikrok k harmonizaci vaší bytové energie.

3

Odstranění neviditelné energie: U nás to téměř upadlo do zapomnění, ale je nevyhnutelné a potřebné, protože vše, co se v prostoru odehrálo a přineslo zvenčí, se uložilo v nábytku, předmětech a stěnách místností. Časem to může přerůst do problematické "skládky". Neočištěné prostory působí "unaveně", nálada upadá a vše se stává namáhavější. Vykouření, vůně, očišťující vizualizace nebo zvuk zvonků či cimbálů osvobozují prostor a nábytek od energie, která na nich ulpěla.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama