jedině bambastický...

31. ledna 2008 v 21:26 | runy |  moje já
Byl pátek, celej den stál za prd, takový pošmourno, uf, takový nepříjemno už trvá hodně dlouho, co s tím? Jdouc kolem optiky se mi zachtělo nějaké změny, tedy radikální změny, takové té bombastické, která bude volat na všechny strany - koukni, něco nového se událo, heleď, sem!, sem!

No jasně, jdem na nový brýle. Ale ty musí být! Aby každýho nakoply, aby mi dělaly radost, abych trochu pookřála. No, vlastně včera jsem si koupila to nový na sebe, je to trošišišinečku výstřední, trošku to čučí a to chce právě takové a takové i brýle. Představa byla, nabídka taky jakž-takž. Je pravdou že pani milá přinášela kousek po kousku s tou největší zodpovědností k mému nosu na kterém ty brýle budu nosit. Je pravdou, že jsem je razantně odmítala, páč to nebyly ty vyvolené, ty z mé představy a z mých plánů. Asi měla pravdu ta pani milá, že takové, po kterých moooc toužím mi nešiknou. Ale společnými silami a pevnou vůlí jsme něco vyštrachali a na pultu zůstaly tři kousky - první?, nebo druhý?, nebo třetí??
Víte co, já to nechám uležet do pondělí, i když už favorita mám, a přivedu si zrovna i posilu, jo? pani milá?? Ano, náš zákazníku!
Byl to hezký víkend, každou půl hodinu jsem si musela připomínat, že v pondělí si mám jít pro ty favoritky, a né, že nedej bože, na ně zapomenu. Hezky se usínalo, hezky se probouzelo - mám favoritky a nezapomenu si jít pro ně!
I v pondělí, i s posilou jsem nakráčela do optiky, tři kusy přede mnou, má posila mě též podpořila v mých favoritkách, ale nezávisle!!! Kde se vzala, tu se vzala, byla tu i jiná pani milá a přinesla jiný brýle. Pche, žádný bombastiský, žádný úža, žádný čučavý! Byly to takový decentní, takový nenápadný. Ze zdvořilosti jsem si je nasadila na nos, koukla do zrcadla a nevěřícně otevřela hubu-ty mi dejte, tyto beru!
Nosím je, jsem spokojená, líbí se mi, jen mě nikdo na ulici nezastavuje a obdivem nepadá na zadek že mám nový brýle - až včera :-). Paní pokladní se ke mě důvěrně nakloní a praví - neztratila jste brýle?, sem se usmála, šáhla si na nos, ještě jsem se pro jistotu ubezpečila než jsem řekla to definitivní - ne! Ale ona pokračovala - vidím, že máte nové brýle a takové podobné tu někdo před dlouhou chvílí zapomněl, tak jsem si myslela, jestli náhodou už nemáte repete a tyto tady smutní....
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama